pizzeria, pizza, pizza na wynos, Aleksandrów Kujawski, Ciechocinek
Pizza Panini Spaghetti z pieca Dania gorące Dania obiadowe Desery Napoje Sałatki

Imprezy integracyjne dla firm i instytucji   pizzeria, pizza, pizza na wynos, Aleksandrów Kujawski, Ciechocinek

Dla firm i instytucji organizujemy imprezy integracyjne oraz przyjęcia firmowe. Proponujemy wynajęcie sal restauracyjnych, w których odbywać się mogą spotkania biznesowe, bankiety, spotkania wigilijne i inne.

Zapewniamy doskonałą kuchnię oraz wykwalifikowany personel rekomendujący się doskonałymi referencjami. Proponujemy bogaty wybór dań, które umilą czas spotkania. Szybko i sprawnie przygotujemy tzw. "szwedzki stół" z lekkimi i niekłopotliwymi przekąskami, jak również z treściwymi posiłkami na ciepło. W przerwie "na kawę", energii dostarczą Państwu urozmaicone łakocie z filiżanką kawy.

Na specjalne życzenie przygotowujemy imprezy z indywidualnym programem. Dysponujemy dynamicznym i pomysłowym zespołem osób, który pomoże Państwu zorganizować niezapomnianą imprezę.

Catering dla firm   pizzeria, pizza, pizza na wynos, Aleksandrów Kujawski, Ciechocinek

Jeżeli Twoja firma poszukuje profesjonalnej firmy cateringowej, która dowiezie na zamówienie ciepłe i smaczne posiłki lub lekkie, zdrowe sałatki- jesteśmy stworzeni dla Ciebie.

Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy z Aleksandrowa i okolic. Oferujemy bogate menu i codzienne dowozy obiadów na miejsce do Twojej firmy. Gwarantujemy, iż nasze posiłki będą pyszne, świeże, ciepłe i co najważniejsze - dowiezione na czas. Wystarczy odpowiednio wcześniej złożyć telefonicznie zamówienie.

Pamiętaj, że najedzony pracownik to zadowolony pracownik!